මේ දවස්වල සමාජ මාධ්‍යවල හැමෝම කතාබහ කරන තරු අතර පුෂ්පිකා ද සිල්වා සහ පියුමි හංසමාලි විශේෂයි. ඔවුන් දෙදෙනා එකිනෙකාට බැන ගනිමින් සමාජ මාධ්‍යවල පළ කළ සටහන් සහ වීඩියෝපට නිසා මේ දෙදෙනා ගැන මේ වෙද්දි ප්‍රේක්ෂකයන් බහුතරයකගේ අවදානය යොමුවෙලා තියෙන්නේ 

දැන් නම් දෙන්නගේ සටන උග්‍ර අතට හැරෙන්නයි යන්නේ. පියුමිට කෝල් දීලා තර්ජනය කිරීමක් ගැන ඇය තම ෆේස් බුකියෙහි මෙසේ සටහනක් තබා තිබුනා.

 

පියුමි හංසමාලිද ඇහුවා .ඔව් කිව්වා.පියුමි නෙ මම .???? හා හොදට ආ හාග නින් මෙක ආයි මැඩම් pushpikata එක එක එවා බැනලා දැම්මොත් ක/.පනවා සර් කියන්න කිව්වාලු.මායාදුන්න සර් කියන්න කාව්වාලු???? හා ඇත්තද අපි බලමු කවුද කියලා.මම CID යනවා යන්න තියන උපරිම තැනට යනවා.ගිහින් බලමු කවුද මෙ පාතාලෙ කවුද මෙ මායාදුන්න කියලා.

අපි දනන්වා එයා Mrs මායාදුන්න කියලා එයාගෙ අක්කාගෙ tik tok bf කිව්වා.මායාදුන්න ගෙ gf ලු ඔය හොල්මන.Monday CID ගියාට පස්සෙ හොයා ගන්න පුලුවන් මෙ කවුද?කියල⁣ා. අප්පිරියයි මන්ද මානසික ගැහැනියක්.කාලයක් Mrs world ගිහින් පැරිදිලා ඇවිල්ලා මුලු ලංකාවටම විහිලුවත් උන⁣ා එයා දිනලා තිබ්බා ලු ජජස් ලා එයාට කිව්වා ලු ???? රොසි මැඩම් දිනන්න දුන්නෙ නැලු.එයාව කැපුවාලු.මැඩම්ට live ඇවිල්ලා බැන්න.කොච්චර පහත් ගැහැනියක් ද?එහෙදි එයාට ගවුම පවා ගෙන්නවා දුන්න.

මවක් වැනි ගැහැනියකට ලංකාවට ආව ගමන් අපහස කරා.පාරාජය දාරා ගත නොහැකිව.එ ඇවිල්ලා ඇයට ⁣කැලරයින් ජුරි ගලවපු එ crown ???? එක නැවත ඇයට දුන්න.national director Chandimal ට පවා ලංකාවට ඇවිල්ලා.නොයෙකුත් විදිහට නින්දා අපහ කර කර face book live හරහා.අන්තිමට.මෙ තිබ්බ එකත් ගලවා ගත්තා.කට නිසා මාන්නෙ ඉදිමුන ගැහැනියක්. dear Mrs world කැලරයින් ජුරි හිස නමා ආචාර කරනවා.ඔබට එදා ඔබ ගත් එ එඩිතර තිරනයට.ගැලව්වා crown එක බැලලියක් වගෙ ගියෙ.ලැජ්ජ උන තරම් එදා ඇය.බොරැවට නඩු දැම්මා.ලැජ්ජාව වහා ගන්න.ආයි ඔයාට crown නැ.නමය world ඔයා.එයාගෙ instagram story’s දැක්නම හිනා යනවා.

එයාම fake accounts හදන් එයාගෙ marketing team එක එක්ක එයාම ලියලා එයාම එවා screen shots අරං එයාගෙ එකෙ story’s දානවා???? .කිසිම fan කෙනෙක් නැ.එ එයාගෙම fake accounts .හොදටම තෙරනෙවා එ ඔක්කම එකම කෙනෙක් typ කරන්නෙ කියලා????හොදට ගිහින් බලන්න එ ඔක්කම බොරැ එයාම typ කරලා ලියලා දානවා.මටත් පුලුවන් නෙ දාන්න.මොකටද එහෙම දාන්නෙ.කොච්චර පහත් අදහස් ඇති ගැහැනියක් ද ? තමන්ගෙ දරැවා යන පාසැලට පවා ඇදගෙන යන්නෙ අසහන කාර ගැහැනියක් ලෙස.ඇහුවොත් model ලු තැනට සුදුසු විදිහට ඇදුමක් අදින්න දන්නෙ නැ.පාසැලෙ දරුවන්ගෙ තාත්තලාට පෙන්න කොටටම ඇදන් යන්නෙ ඇයි ඔක්කම සල්ලි තියන පවුල් දනෙ එන්නෙ. සල්ලි ලග ඔහොම අසුචියක් වගෙ තම ආත්මය පවා.බල්ලට දාන ගැහැනියක් ජිවිතෙ කිසිම දිනක දුටුවෙ නැ.

ජිවිතෙ කිසි දිනක මෙ වැනි. ඇස් දෙකට වත් මුන නොගැසෙවා chopper වල යන්න හිගා කනවා අනෙ 10 lacks දාන්නකො නුවරඑළියේ grand යන්න???? එ chopper එකෙ pilot එක්කත් නිදාගෙන එහෙ ගිහින්.???? සුදු මනුස්සයා එක්ක. Best mom කියලා කියලා පෙන්නන්න දරුවා එක්ක මයි යන්නෙ.පවු එ දරැව⁣ා පුංචි කාලෙ ඉදලම දකින්නෙ.අම්මාගෙ සුගර් ඩැඩිස්ලා.ඇයි අම්මෙ ඔයාට ඔයාගෙ වයසට ගැලපෙන මගෙ තාත්තා වගෙ කෙනෙක් හොයා ගන්නම බැරි උනෙ.හැමදාම සියා තාත්තලා වගෙ අයම හොයා ගන්නෙ කියලා ඇහුවම.ඔයා කියන්න පුතෙ මම මාර posh life එකක් show off කරා2016 miss Sri Lanka උන කාලෙ ඉදලම එදා ඉදලමය මට හිටියෙ වයසක අය එකට හෙතුව කොල්ලො මෙච්චර ලොකු ගනන් වියදම් කරන්නෙ නැ.මොකද කොල්ලන්ට පිස්සු නැ.⁣මෙ වගෙ උන්නට වියදම් කරන්න???? ඉතිං පුතෙ මට branded අදින්න ඔන උනා colombo ඇවිල්ලා.මුලු කොලබම දන්නවා මම අංකල් seen එකෙ ඉන්නෙ කියලා.හතුරෙකුට වත් මෙ වගෙ ජිවිතයක් ලැබෙන්න එපා.දැක්කද පවු කරපුවාම ලැබෙන ජිවිත.හොදට බලන්න කවදාවත්.කිසිම කොල්ලෙක් ගෙ අතක් වත් දාන්නෙ නැ.එයා ලොකෙටම සත්පත්තිනි.single mom සුගර් ඩැඩිලා 5/6 කට වඩා ඉන්නවා.crickets ලාත් ඉන්නවා.අංකල් නැති වෙලාවට ගිහිනි වැඩෙ කරන් එනවා.ඇමතිලා බාගයක්ම මෙකට වියදම් කරනවා.එ powers තමයි ඔය දාන්නෙ.බලමු එහෙනම්

මෙන්න බලන්න තවත් පුවත්